Wypożyczalnia aut - lotnisko Pyrzowice
wynajemsamochodow24.com

Wynajem samochodów

Wypożyczalnia samochodów Częstochowa

telefon 66 88 11 660

Na czym polega wynajem długoterminowy samochodów?

Są takie sytuacje, w których bardziej opłaca się wynająć samochód na dłużej niż korzystać z taksówek, komunikacji miejskiej, a nawet kupować pojazd na własność. Wypożyczalnie chętnie udostępniają swoim klientom taką możliwość, a ci korzystają z nich kiedy chcą przetestować dane auto czy odciążyć własne. Wynajem długoterminowy opłaca się, jeżeli wolisz ponosić mniejsze kwoty co jakiś czas niż jednorazowo wydać sporą sumę pieniędzy lub zadłużyć się, aby kupić samochód.

Współpraca z wypożyczalnią – osoby prywatne i firmy

Z opcji wynajmu długoterminowego mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Jeżeli zależy Ci na dostępnie do nowoczesnej floty pojazdów, chcesz zapewnić auta swoim pracownikom, klientom czy kontrahentom, to zamów spersonalizowaną ofertę w wypożyczalni aut. Zazwyczaj długi wynajem oznacza niższe koszty w przeliczeniu na jeden dzień, dlatego bardziej się opłaca.

Jak wygląda wynajem długoterminowy?

Możesz od razu zadeklarować, że potrzebujesz auta na dwa tygodnie, miesiąc czy kwartał. To pozwoli Ci wynegocjować najkorzystniejsze warunki. Ale najem możesz też na bieżąco przedłużać – w zależności od potrzeb w danym momencie. Wtedy jednak nie masz pewności, że dany samochód zawsze będzie dostępny (może go nająć inny klient).

Umowy długoterminowe zawsze są konstruowane indywidualnie, na podstawie konkretnych ustaleń między wypożyczalnią a najemcą. Zawsze jednak osoba, która otrzymuje samochód na wynajem może liczyć na to, że będzie on w pełni sprawny technicznie, gotowy do drogi. Wypożyczalnia zajmuje się bowiem jego przeglądami technicznymi, badaniami, kontrolami w serwisie. Ty jeździsz komfortowo i bezpiecznie.

Najem długoterminowy w przypadku firm generuje comiesięczne opłaty, które część przedsiębiorców może potraktować jako koszt obniżający wartość podatku do zapłacenia. O szczegóły dopytaj doradcę z wypożyczalni samochodów.