Wypożyczalnia aut - lotnisko Pyrzowice
wynajemsamochodow24.com

Wypożyczalnia samochodów dostawczych - Częstochowa

telefon 66 88 11 660

Wypożyczalnia aut dostawczych - Częstochowa

Możliwość wypożyczenia samochodu dostawczego to oferta skierowana nie tylko do firm, ale także osób prywatnych. Konkurencyjne ceny sprawiają, że wynajęcie naszego auta to często najwygodniejszy i najbardziej ekonomiczny sposób na przeprowadzkę czy w przypadku kiedy potrzebujesz przewieźć wielkogabarytowy ładunek. Możesz wynająć auto na dobę lub zdecydować się na nieco dłuższe wypożyczenie. Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych klientów i staramy się dopasować naszą ofertę do nich.

Pamiętaj, że do prowadzenia większości samochodów dostawczych wystarczy standardowe prawo jazdy kt. B, gdyż są to auta o pojemności do 3,5 tony.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Wypożyczalnia aut dostawczych - Częstochowa Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby klientów. Dbamy o indywidualne podejście do każdego. Stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie klientów. W przypadku wynajmu długoterminowego zawsze możesz negocjować ofertę, a końcowa kwota ustalana jest indywidualnie. Możesz wynająć auto na dobę, wynająć je na kilka dni lub postawić na długoterminowy wynajem.

Wynajem auta dostawczego to idealna opcja dla osób, które:

Długoterminowy wynajem sposobem na optymalizację kosztów

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych to sposób na wyposażenie firmy w nowoczesną flotę stosunkowo niewielkim kosztem. Nie każda inwestycja wymaga zakupu auta firmowego. Szczególnie, jeśli jest to tylko czasowa potrzeba lub kiedy firma dopiero próbuje swoich sił na rynku. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie w tym wypadku wynajem samochodu dostawczego. Oferujemy nowoczesne samochody dostawcze, które możesz wypożyczyć zarówno na krótki jak i dłuższy okres czasu.

Wypożyczając auto nie musisz martwić się także o dodatkowe opłaty związane z ubezpieczeniem, naprawą czy przeglądem. Dostajesz gotowe auto, używasz kiedy potrzebujesz i zwracasz nie przejmując się niczym.

Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Poza samochodami dostawczymi posiadamy w naszej ofercie także wynajem aut osobowych, idealnych do podróży po mieście i dalszych wojaży.