Wypożyczalnia aut - lotnisko Pyrzowice
wynajemsamochodow24.com

Wypożyczalnia samochodów siedmioosobowych

telefon 66 88 11 660

Wypożyczalnia samochodów siedmioosobowych — Katowice i okolice

Planujesz podróż większa grupą? Chcesz przetransportować z lotniska partnerów biznesowych? Zadbaj o to, aby droga upłynęła Wam komfortowo i bezpiecznie. Odwiedź naszą wypożyczalnię samochodów siedmioosobowych. Katowice, Częstochowa i inne okoliczne miasta to obsługiwane przez nas rejony. Wynajętym pojazdem, w razie potrzeby, możesz pojechać również dalej — w kraju lub za granicę.

Autowypożyczalnia — 7-osobowe

W naszej autowypożyczalni 7-osobowe samochody cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzięki temu, że wygodnie mogą podróżować nimi dwie rodziny, grupa przyjaciół lub interesanci, można znacznie zredukować koszty paliwa czy eksploatacji swojego auta. Jednocześnie czas spędzony wspólnie sprzyja rozmowom, trasa mija szybciej, a osoby, które biorą udział w eskapadzie mają okazję, by więcej czasu spędzić razem.

Autowypożyczalnia 7-osobowych samochodów znajduje się w Częstochowie. Naszymi klientami są osoby, które np. chcą dojechać do Katowic, wrócić z lotniska Pyrzowice do domu lub podróżują po Śląsku w celach turystycznych i biznesowych. Do ich dyspozycji oddajemy:

Każdy z pojazdów to diesel — ekonomiczny w jeździe, a do tego mogący rozwijać znaczne prędkości w trasie. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację. Podobnie jak pozostałe auta z naszej floty zapewniamy, że:

Jesteś z Częstochowy, Katowic? Autowypożyczalnia 7-osobowych dostępna jest dla klientów ze Śląska oraz przyjeżdżających z całej Polski i z zagranicy. Działamy przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Możesz odebrać auto z naszego punktu lub poprosić o dowóz lub odbiór we wskazanym miejscu. Jesteśmy elastyczni, dlatego współpraca z nami będzie dla Ciebie przyjemnością!

Zapraszamy do wypożyczalni samochodów

Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów. Mamy nowoczesną flotę, na którą składają się różne samochody — osobowe, kombi, hatchback, SUV, 7-osobowe. Autowypożyczalnia ma przejrzysty cennik, a często udostępnia też opcję negocjowania cen. Nasze pojazdy możesz wynająć długoterminowo lub tylko na kilka dni, a nawet godzin. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami. Dołącz do ich grona — skontaktuj się, aby poznać ofertę wypożyczalni samochodów z okolicy Katowic.