Wypożyczalnia aut - lotnisko Pyrzowice
wynajemsamochodow24.com

Wynajem samochodów

Wypożyczalnia samochodów Częstochowa

telefon 66 88 11 660

Dokumenty potrzebne do krótkoterminowego wynajęcia samochodu

Decydując się na krótkoterminowy wynajem samochodu warto zwrócić uwagę na potrzebne dokumenty. Łatwość rezerwacji zdecydowanie ułatwia cały proces, a dostępność wielu modeli pozwala na dobranie samochodu pod swoje aktualne potrzeby.

Jak zarezerwować auto?

Rezerwacji na dany model samochodu oraz termin można dokonać mailowo, bądź telefonicznie. W ofercie znajduje się również możliwość dostarczenia auta w umówione miejsce o określonej godzinie. Jest to ogromne udogodnienie podczas planowania podróży. Dodatkowo można skorzystać z opcji odbioru pojazdu z wyznaczonego miejsca. Dzięki temu istnieje możliwość zarezerwowania samochodu nawet w trakcie podróży, a po wcześniejszym ustaleniu szczegółów, samochód może czekać w danym miejscu i godzinie na klienta. Jest to zdecydowanie wygodna forma wypożyczenia samochodu dla zabieganych lub potrzebujących szybko i sprawnie załatwić sprawy w trasie.

Jakie informacje są ważne przy wybieraniu samochodu do wypożyczenia?

By samochód jak najlepiej wpasował się w potrzeby użytkownika należy określić kilka parametrów:

Jakie dokumenty trzeba okazać przy krótkoterminowym wypożyczeniu samochodu?

Do kwestii formalnych wypożyczenia pojazdu należy okazać dowód osobisty, bądź inny dokument potwierdzający tożsamość (np. paszport), prawo jazdy kat.B lub kategorii odpowiedniej do wypożyczanego pojazdu.

Dokumenty te potrzebne są do sporządzenia oraz podpisania umowy wypożyczenia samochodu.

Jeśli zależy Ci na wystawieniu faktury za wypożyczenie pojazdu, przygotuj dane firmy, które powinny się na niej znaleźć.

Jakie są warunki umowy wypożyczenia samochodu?

Dla każdego klienta warunki umowy są ustalane indywidualnie oraz mogą być dostosowane pod konkretne wymogi. Wszelkie kwestie formalności związane z krótkoterminowym wypożyczeniem samochodu można załatwić za pośrednictwem telefonu lub maila.

Może Cię zainteresować: wypożyczalnia samochodów 7 osobowych częstochowa, wypożyczalnia aut lotnisko pyrzowice