Wypożyczalnia aut - lotnisko Pyrzowice
wynajemsamochodow24.com

Wynajem samochodów

Wypożyczalnia samochodów Częstochowa

telefon 66 88 11 660

Zalety krótkoterminowego wynajmu samochodu

Krótkoterminowy wynajem samochodu jest nieskomplikowaną usługą, dzięki której w łatwy i przystępny sposób możemy skorzystać z auta w momencie potrzeby. Wybierając taką usługę pozwalamy sobie na ogromną dowolność przemieszczania, a elastyczne warunki umowy pozwalają znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych wymagań.

Jak wygląda krótkoterminowy wynajem samochodów?

Nie korzystasz z auta codziennie jako dojazd do pracy, lecz zdarza Ci się potrzeba przetransportowania autem? Może potrzebujesz przywieść większą ilość bagażu lub potrzebujesz auta, tylko na krótki okres ze względu na awarię samochodu prywatnego? W takim razie wypożyczenie krótkoterminowe samochodów, to coś dla Ciebie!

Dowiedz się, czym jest oraz jakie zalety niesie ze sobą wynajem krótkoterminowy samochodu.

Wynajem krótkoterminowy samochodu, to nic innego niż możliwość zyskania środka transportu na określony w umowie czas zaczynając już od 1 dnia. W okresie wypożyczenia z auta można korzystać do woli. Zdarza się również możliwość wynajęcia pojazdu na konkretną ilość godzin. W trakcie podpisywania umowy wypożyczenia samochodu określamy czas oraz stawkę wypożyczenia, w której wypożyczalnia zobowiązuje się do przekazania auta wypożyczającemu.

Jakie są zalety wypożycznia samochodu na krótki termin?

- Zaletą krótkoterminowego wypożyczenia samochodu, jest z pewnością wygoda oraz swoboda korzystania. W naszej wypożyczalni samochodów istnieje możliwość dostarczenia auta do ustalonego miejsca z klientem, o dowolnej godzinie, tak więc nie trzeba się martwić o odbiór samochodu.

- Samochody w wypożyczalni posiadają pełny pakiet dokumentów oraz stale monitorowany stan techniczny, tak więc nie ma powodów do zmartwień, że na drodze zdarzy się awaria.

- Mnogość modeli oraz wielkości samochodów pozwala na idealne dopasowanie pojazdu, pod swoje potrzeby. W razie konieczności przewiezienia dużej ilości bagaży, można skorzystać z wygodnego, dużego samochodu i nie martwić się o brak miejsca.

Wynajem krótkoterminowy – jakie są koszty wypożyczenia?

Cena krótkoterminowego wypożyczenia samochodu jest ustalana przed podpisaniem umowy i nie zmienia się w trakcie użytkowania pojazdu. W kwocie wypożyczenia nie ma żadnych ukrytych, dodatkowych opłat. Wypożyczenie auta wymaga wpłacenia niewielkiej kaucji, a warunki wynajmu są bardzo elastyczne.

Jakie samochody można wypożyczyć?

Posiadamy różne pojemności silnika, samochody do przewozu nawet 7 osób, duże vany, ale i motoryzacyjne nowości, dla miłośników jazdy. Jeżeli szukasz samochodu na wynajem krótkoterminowy, to koniecznie zobacz naszą ofertę wypożyczalni, by poznać szczegóły wynajmu.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów śląsk, wypożyczalnia samochodów 7 osobowych